Butea superba extract 25:1 10g

Butea superba extract 25:1 10g

Butea superba extract 25:1 10g
Butea superba extract 25:1 10g Butea superba extract 25:1 10g Butea superba extract 25:1 10g
Výrobce: herbsofthegods
Model: butea
Dostupnost: skladem
Cena: 330,00Kč
Množství:  

Afrodiziakum zlepšující krevní oběh  v mužských pohlavních orgánech pro silnější a delší erekci.

Butea superba je strom původem z Thajska. Od nepaměti jsou kořeny tohoto stromu užívané muži pro udržení mužné síly a potence do pokročilého věku.
V Evropě má Butea superba přezdívku "asijská viagra". Kořeny obsahují nejméně 15 bioaktivních látek, které jsou známy jako fytosteroly (ß-sitosterol, campesterol, stigmasterol), flavonoidy a flavonoidní glykosidy s c-AMP inhibitory fosfodiesterázy, které působí  přímo v topořivých tělískách penisu a napomáhají k zvýšení průtoku krve do této oblasti. Podporují tak sexuální funkce u mužů, zvláště pak schopnost a udržení erekce, zvýšení citlivosti a lepší výkonnost.
Butea superba působí u mužů blahodárně na kardiovaskulární systém, má vliv na snížení hladiny cholesterolu a pozitivně působí i na prostatu.
Suchý kořen je možné rozemlít na jemný prášek a požívat navážený lžičkou nebo v plněných kapslích. Komfortnější variantou je laboratorně vyrobený extrakt Butea superba koncentrace 25:1, jenž je zcela rozpustný ve vodě a lze jej tak za studena přimíchat do libovolného nealkoholického nápoje. Extrakt je vhodný zvláště pro plnění do kapslí nebo pro výrobu tabletových potravinových doplňků.
Účinek extraktu Butea superba je přímo úměrný době jeho užívání, podobně jako u Kotvičníku zemního nebo Tongkat Ali. Nejlepšího výsledku je dosaženo při pravidelném úžívání alespoň po dobu 1 měsíce. Vhodné je však dlouhodobé užívání, zvláště v kombinaci se cvičením či posilováním, kde pomáhá lépe zásobovat svalové tkáně okysličenou krví a při správné výživě pomáhá nárůstu svalové hmoty.

Doporučená dávka je 0,5 g extraktu (nejlépe v želatinové kapsli) třikrát denně před jídlem.

Nejsou známy žádné negativní vedlejší účinky.